Weekendowy Turniej Tenisa Stołowego w Przasnyszu. Uczestnicy na wysokim poziomie [FOTO]

W weekend 6-7 listopada na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odbywały się turnieje tenisa stołowego: w sobotę rozegrany został Grand Prix Mazowsza tenisa stołowego Stowarzyszeń Abstynenckich, w niedzielę turniej otwarty dla mieszkańców.

 

Organizatorem obu turniejów było Przasnyskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe Rodzin Abstynenckich „Orlik”. W sobotnim Grand Prix Mazowsza – turnieju dla Stowarzyszeń Abstynenckich udział wzięło 9 stowarzyszeń z Mazowsza i jedno z Łodzi. – Graliśmy systemem każdy z każdym, wszyscy grali do końca. Miła atmosfera i fajna integracja – komentuje Krzysztof Żmijewski, prezes stowarzyszenia.

W niedzielę na hali sportowej odbyły się mistrzostwa Przasnysza w kategorii kobiet i mężczyzn. Zawody otworzył burmistrz Łukasz Chrostowski, który objął honorowy patronat nad wydarzeniem.  Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Mini bufet z kanapkami, ciastem, wodą  herbatą i kawą był nieodpłatnie dostępny dla wszystkich przybyłych gości. Zawody stały na wysokim poziomie wśród pań i panów.

 

Wyniki końcowe:

Kategoria kobiet:

  1. Ewa Wronowska
  2.  Ewa Grabowska
  3.  Paula Andrychowska
  4. Julia Andrychowska

 

Kategoria mężczyzn

  1. Mirosław Wronowski
  2.  Adrian Klik
  3.  Adrian Szewczak
  4.  Adam  Małowidzki

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments