Weekendowe kolizje na drogach powiatu przasnyskiego

To był pracowity weekend dla przasnyskiej policji. Na terenie powiatu doszło do trzech zdarzeń drogowych.

 

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w piątek, 5 sierpnia po godzinie 18.00 w miejscowości Parciaki, w gminie Jednorożec. 23 – letni mieszkaniec Parciak, kierujący samochodem osobowym marki Audi A3 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie wywrócił auto.

– Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano go mandatem karnym w kwocie 1200 złotych – informuje kom. Paweł Rykowski, funkcjonariusz przasnyskiej policji.

 

Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę, 6 sierpnia ok. godzinie 13.00 w Klewkach, w gminie Przasnysz. Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Skoda, kierowanego przez mieszkańca Klewek. Doszło do zderzenia pojazdów.

Sprawca również został ukarany mandatem.

Dziesięć minut później do kolizji doszło w Chorzelach, na ulicy Ogrodowej. 55 – letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Mazda, prowadzonym przez mieszkańca Warszawy. Mandat karny wyniósł 1200 złotych.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments