Wędkarski Dzień Dziecka – Łoje 2 czerwca

Wędkarski Dzień Dziecka, takie nagłówki ogłoszeń zapraszały dzieci do spotkania nad brzegiem zalewu Łoje w dniu 2 czerwca. Na starcie do symbolicznych zawodów stanęło 15 zawodników i zawodniczek oraz liczne grono gorąco dopingujących rodziców i dziadków. Po otwarciu zawodów i rozlosowaniu stanowisk rozpoczęła się dwugodzinna rywalizacja.

1 79

Mimo pewnych obaw o stan rybostanu po ostatnich stratach, do siatek trafiały głównie niewielkie płotki w całkiem sporej liczbie. Trafił się również jeden karpik a drugi wygrał z młodym wędkarzem. Zwycięzcą zawodów został Adam Olewniczak, który złowił 1100 gram ryb,drugie miejsce zajęła Karolina Adamczyk z wynikiem 545 gram,a trzecie miejsce Oliwia Dominiak z wynikiem 540 gram.

Po zakończeniu łowienia Prezes Koła, Adam Kryszczak wręczył nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich najmłodszych uczestników.

p1010085

Jednak nasza impreza bez sponsorów byłaby po prostu biedna , dlatego też chcielibyśmy podziękować : Panu Markowi Grabowskiemu , Sławomirowi Łukasiak ,Piotrowi Chełchowskiemu , pani Alinie Matusiak ,Beacie Kosińskiej oraz niezawodnej fimie KROSS za regularne wsparcie naszej inicjatywy. Na zakończenie relacji w imieniu Zarządu Koła nr 70 chciałbym podziękować rodzicom za ich niewielką ingerencję w sportowe wyniki swoich pociech.

Na zakończenie zapraszam do galerii zdjęć na sporą dawkę fotek. KLIK

p1010067


Koło nr 70 Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments