We wsi Obórki odbył się „Festyn dla syna i córki”

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Odlotowe Czarownice. Mimo kapryśnej pogody, chętnych do zabawy nie brakowało.

 

W sobotę, 5 sierpnia, dzięki dofinansowaniu z Powiatu Przasnyskiego i Gminy Jednorożec Stowarzyszenie Odlotowe Czarownice  zorganizowało ,,Festyn dla syna i córki ze wsi Obórki”.

– Takie wydarzenie w Obórkach odbyło się po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Mimo kapryśnej pogody chętnych by spędzić z nami sobotnie popołudnie nie brakowało. Każdy znalazł coś dla siebie. Dzieciaki energię pożytkowały na dmuchanym placu zabaw, a dorośli spotkali się przy wspólnym stole by porozmawiać i odnowić więzi sąsiedzkie – relacjonuje Stowarzyszenie Odlotowe Czarownice.

„Naszym celem była integracja społeczeństwa i chyba się udało. Dziękujemy Panu Wicestaroście Powiatu Przasnyskiego za przybycie na Festyn do Obórki było nam bardzo miło gościć. Dziękujemy przybyłym mieszkańcom i wszystkim, którzy spędzili z Czarownicami ten fajny czas” – podsumowują organizatorzy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
1 miesiąc temu

Pan wicestarosta zaczyna ludzi już rozpoznawać. Więc wybory coraz bliżej. Panie wicestarosto proszę pamiętać: radnym się bywa a człowiekiem się jest