We wrześniu w Przasnyszu odbędzie się Memoriał Szachowy im. św. Stanisława Kostki

Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej zaprasza do zgłaszania uczestników do 21. Memoriału Szachowego. Wydarzenie odbędzie się 15 września w przasnyskiej „Dwójce”.

 

Tradycją Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Rostkowa jest organizacja Memoriału Szachowego im. św. Stanisława Kostki. Tegoroczną jego 21. edycję zaplanowano na piątek, 15 września na godz. 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Sienkiewicza w Przasnyszu.

Za organizację i przeprowadzenie turnieju odpowiada ks. Wojciech Paradowski.

– Zgłoszenia uczestników przyjmuje Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej (tel.: /24/ 262-85-99) z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz nazwy reprezentowanego klubu, szkoły lub parafii do 13 września – informuje Diecezja Płocka.

 

Memoriał szachowy im. św. Stanisława Kostki jest turniejem otwartym skierowanym do dzieci i młodzieży z terenu diecezji płockiej. Zawodnicy mają 30 minut na każdego przeciwnika. Grają w systemie rozgrywek szwajcarskich kontrolowanych na dystansie siedmiu rund. Dla najlepszych przewidziano nagrody, pozostali uczestnicy zawodów otrzymają upominki.

Zgłoszenia zawodników przyjmuje Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 miesiąc temu

Dobra okazja na odwiedzenie miasta z ktorego mam dobre wspomnienia