Wciąż trwa rekrutacja na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu

Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu zaprasza na studia niestacjonarne prowadzone metodą online. Uczelnia oferuje szeroki zakres programów kształcenia dla osób zainteresowanych zarówno językami obcymi, zarządzaniem oraz budownictwem.

 

Uczelnia oferuje studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz studia podyplomowe. Studenci mają możliwość wyboru spośród wielu kierunków, takich jak Filologia angielska lub rosyjska, Zarządzanie, Budownictwo i wiele innych kierunków studiów podyplomowych.

Zajęcia są oparte na nowoczesnych i praktycznych metodach nauczania z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Studenci mają również dostęp do nowoczesnych laboratoriów językowych, gdzie mogą doskonalić swoje umiejętności oraz do pierwszej w Polsce Sali VR, która pozwala studentom rozwijać spostrzegawczość, umiejętności wyciągania wniosków i analizy, mogą także wielokrotnie przećwiczyć umiejętności praktyczne w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.

Ponadto Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna, współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, które zapewniają studentom możliwość odbywania praktyk i zdobywania doświadczenia zawodowego. Daje to konkurencyjne i pożądane na rynku pracy umiejętności.

Dzięki studiom prowadzonym metodą online kwalifikacje nabywają nawet Polacy i obcokrajowcy mieszkający za granicą!

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem wiedzy i możliwością połączenia nauki z pracą zawodową, zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów kształcenia na stronie internetowej uczelni – https://ult.edu.pl/zasady-rekrutacji/zapisy-online/

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Napisz: kontakt@ult.edu.pl lub rekrutacja@ult.edu.pl

Zadzwoń: (29) 752 43 42 lub 577 300 014

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments