„Warsztaty Inwestycji” Aforti Finance w Przasnyszu

Realizując program wspierania lokalnej przedsiębiorczości,
AFORTI Finance S.A. ma zaszczyt zaprosić
Państwa
na
„Warsztaty Inwestycji”

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
ul. St. Kostki 5
Sala Sesyjna
12 czerwca
godz.17.30

Szanowni Państwo,
Bogactwo to nie tylko stan portfela, ale przede wszystkim stan umysłu. Nikt z Państwa nie stanie się bogatym dzięki pieniądzom zarobionym, ale wyłącznie dzięki tym, które Państwo nie przeznaczą na konsumpcję, czyli zaoszczędzą. Rynek finansowy zna wiele efektywnych sposobów pomnażania kapitału, jednak, aby dokonywać właściwych wyborów inwestycyjnych niezbędna jest wiedza. Warsztaty Inwestycji to pierwsze z cyklu spotkań w ramach Akademii Inwestora AFORTI™, na którym dzielimy się z Państwem wiedzą dotyczącą sposobów efektywnego inwestowania, poznajemy Państwa doświadczenia i służymy profesjonalnym doradztwem.

Agenda Warsztatów Inwestycji

I. Panel szkoleniowy
1. Przywitanie i rejestracja uczestników
2. Oszczędzanie- czy są Państwo świadomi, jakie to proste!
3. Inwestowanie- jakie możliwości pomnażania kapitału istnieją w Polsce?
4. Panel dyskusyjny i wymiana doświadczeń – dlaczego istnieje tak wiele ofert inwestycyjnych? Które z nich wiążą się z wysokim ryzykiem lub nie przynoszą pożądanego wyniku finansowego?
5. Zasady efektywnego inwestowania, czyli jak skutecznie pomnażać swój kapitał? Przykłady praktycznych rozwiązań: Co można zrobić, aby uniezależnić się od sytuacji na rynku pracy i konkurencji? Jak szybciej spłacić kredyt nie dokładając ani złotówki? W jaki sposób zabezpieczyć środki na edukację dzieci?
6. Jak możemy Państwu pomóc w podejmowaniu korzystnych decyzji inwestycyjnych? Targi Inwestycji, jako źródło dodatkowej wiedzy Centrum Wsparcia Inwestora AFORTI™ – bezpłatne doradztwo ekspertów przy obsłudze inwestycji

II. Panel relacyjny
Zaprezentuj swój biznes i poznaj przedsiębiorców z Twojego regionu. Pamiętaj o wizytówkach!
Przydatne Informacje:
Każdy uczestnik przed wejściem na salę przechodzi rejestrację.
Podczas warsztatów mile widziany jest strój biznesowy.
Warsztaty Inwestycji są objęte prawami autorskimi i w związku z tym obowiązuje całkowity zakazrejestrowania obrazu i dźwięku.
Prosimy o punktualne przybycie


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments