Walentynkowy trening driftu z AMK Rzemieślnik [FOTO]

Dziś w Chojnowie odbył się walentynkowy trening driftu zorganizowany przez klub AMK Rzemieślnik przy współpracy z Miastem Przasnysz, Gminą Czernice Borowe oraz przasnyską Komendą Policji. Impreza miała zachęcić amatorów motosportu do profesjonalnych treningów pod okiem specjalistów.

 

– Imprezę z pewnością można uznać za udaną. Frekwencja była wysoka, przyjechało ponad 20 uczestników, a ostatnie przejazdy zakończyły się dopiero po godzinie 15:00. Myślę, że możliwość jazdy po bezpiecznym, zamkniętym terenie, nie tylko pozwoli młodym kierowcom „wyszaleć się”, a dodatkowo będzie miała wpływ na doskonalenie ich techniki jazdy, co przełoży się również na bezpieczeństwo. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie Wójta Gminy Czernice Borowe, Pawła Borkowskiego, burmistrza Przasnysza, serwisu gaśnic Danpoż oraz Komendy Powiatowej Policji – powiedział naszemu portalowi Andrzej Miecznikowski, prezes AMK Rzemieślnik.

Kolejny trening odbędzie się już 28 lutego.

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franek
Franek
2 lat temu

Dystans spoleczy jest i maseczki są. Wszystko zgodne z zaleceniamy.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Franek

A później płacz, że hotele, stoki i restauracje pozamykane.
Polska to jednak jest stan umysłu.

Kefas
Kefas
2 lat temu

Pandemia trwa już jakiś czas więc każdy z nas może jakieś wnioski wyciągnąć. Np takie że maseczki nic nie dają no chyba że ci co najbardziej za nimi optują sami ich nie noszą. Bo jak wytłumaczyć że choruje minister zdrowia, prezydent, lekarze? Dystans społeczny może chroni bardziej choć tylko przed bezpośrednim zakażeniem ale za to demoluje relacje społeczne a co za tym idzie stan umysłu. Powiedz proszę na co ludzie mają czekać? Na koniec pandemii który może nastąpić tylko wtedy gdy większość ludzi zetknie się z wirusem. Oczywiście można wierzyć że załatwi to szczepionka której skuteczność jest watpliwa np astra… Czytaj więcej »

Gosia
Gosia
2 lat temu
Reply to  Kefas

Bardzo ciekawa analiza zjawiska. Pozdrawiam

prawda boli
prawda boli
2 lat temu

Ty i tak widać siedzisz tylko w domu i komentujesz i się nigdzie nie ruszasz to co Ci za różnica Ty będziesz zdrowy i wieczny więc co Cię inni obchodzą.
A po drugie widać że Ty rowerem jeździsz raczej więc co się udzielasz w tym temacie..

Barbara
Barbara
2 lat temu
Reply to  Franek

Zaleceniami, język polski trudna język

Kriss
Kriss
2 lat temu

Wy wredni ludzie z kraju kwitnącego buraka tylko krytykować potraficie!!! Nic wam się nie podoba, widać że wam w życiu nie wyszło i cały wasz świat to internet! Ludzie coś robią, starają się, a wy tylko narzekacie. Dobrze, że coś się dzieje i inni mogą korzystać w wolnym czasie. Zwłaszcza teraz ! 👏👏👏