Walentynkowy recital Dariusza Kordka w Miejskiej Bibliotece Publicznej [FOTO]

Wieczór pełen artystycznych niespodzianek przygotował dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu, Dariusz Kordek –  aktor teatralny, musicalowy, filmowy i telewizyjny, piosenkarz.

 

Czytelnicy usłyszeli przeboje o miłości m.in.: Apassionata, Nie płacz kiedy odjadę, Sex appeal, Wakacje z blondynką, Ta ostatnia niedziela, a także piosenkę z musicalu Metro „A ja nie”.

– Dariusz Kordek to wulkan energii, publiczność entuzjastycznie reagowała na kolejne piosenki gromkimi brawami i oklaskami podczas wykonywanych utworów. Niezapomniany, niepowtarzalny, zaskakujący i  pełen emocji , to słowa które  oddają charakter czwartkowego wieczoru – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Przed koncertem rozmowę z artystą poprowadził Marcin Michrowski – dziennikarz telewizyjny.

 

Dariusz Kordek występował w warszawskich teatrach: Rampa, Studio Buffo – gdzie śpiewał w produkcjach Janusza Józefowicza (m.in. „Grosik 1”, „Grosik 2”, „Tyle miłości” i musicalu „Metro”) – „Scena Prezentacje”, Teatr Muzyczny „Roma”, Syrena, Na Woli i Komedia. Kordek gościł na deskach teatrów w całej Polsce: Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu, im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu – w roli faraona w biblijnym musicalu „Tima Rice” i Andrew Lloyda Webbera w „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze” – Rozrywki w Chorzowie, Operze i Operetce w Szczecinie i Polskim w Bielsku-Białej.

Grał również w serialu telewizyjnym „W labiryncie” (1990-1991), gdzie wcielił się w rolę pracującego w laboratorium przystojniaka Marka Siedleckiego, serialu „M jak miłość, ”Akademik”.  Zasłynął rolą kinową przyjaciela tytułowego bohatera, granego przez Olafa Lubaszenko, w dramacie sensacyjnym Władysława Pasikowskiego „Kroll” (1991),

Aktualnie gra w spektaklu” Windą do nieba – czyli czworo po czterdziestce”. Tragikomedia z muzyką i piosenkami w dwóch aktach na podstawie pomysłu Leo Bauera i Fritza Schindleckera. Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bosko
Bosko
2 lat temu

😍😍😍