Walczą o słuch i przyszłość córeczki. Czteroletnia Natalia Ruszczyńska z Przasnysza potrzebuje aparatów i zajęć specjalistycznych

Nasza córeczka Natalka wraz z bratem bliźniakiem Maćkiem mają niedosłuch obustronny. W przypadku Natalki niedosłuch jest znaczny w uszku prawym i umiarkowany w uchu lewym – piszą rodzice. Proszą ludzi dobrej woli o pomoc.

 

Córeczka pani Moniki i pana Zbigniewa urodziła się z wadą wrodzoną ucha zewnętrznego pod postacią mikrocji i atrezji przewodu słuchowego prawostronnego.

– Jak każdy rodzic dla naszych dzieci chcemy jak najlepiej. Niestety wobec wydatków finansowych coraz częściej pozostajemy bezsilni. Natalka potrzebuje aparatów słuchowych. Ponieważ oboje otrzymujemy zasiłek opiekuńczy, który uniemożliwia nam podjęcie pracy, wydatki związane z leczeniem dzieci przytłaczają nas – piszą rodzice.

– Koszt aparatów słuchowych, mimo dofinansowania z NFZ to ponad 8 tysięcy złotych! Chcemy, by Natalka mogła bez problemu odbierać dźwięki z otaczającego świata, przede wszystkim, by była bezpieczna, a to bezpieczeństwo mogą dać jej właśnie te aparaty – dodają i proszą ludzi dobrej woli o pomoc.

 

– Zebrane pieniądze posłużą także na pokrycie kosztów dojazdów, prywatnych wizyt i zajęć specjalistycznych oraz rehabilitacji – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Czytałem wczoraj, jakie to lody kręcił Pan Kałuża w Funduszu Górnośląskim. Grube miliony szły bokiem. Oczywiście tylko do tych, co są prawi i sprawiedliwi.
I takich spraw jest na pęczki.
A na aparaty słuchowe dla dzieci nie ma…

Wega
Wega
1 rok temu

Kochani aparat to nie jest aż taki wydatek ,jedno z rodziców może pracować, są dzieci śmiertelnie chore i im trzeba pomóc Nauczmy się prosić wtedy kiedy naprawdę potrzebujemy by ratować życie dziecka,a jest ich wiele

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Wega

Nie jestem zwolennikiem rozdawnictwo i promocji kombinatorstwa, które zafundowali nam miłościwie rządzący.
Ale w takich wypadkach to chyba nasze kochane Państwo powinno pomóc? Po co się płaci te podatki i składki? Na tłuste, pisowskie koty?

kasia
kasia
1 rok temu

Tu jest mowa o dziecku, ktore potrzebuje pomocy. Ostatnio pisałeś o mowie nienawisci (ale dotyczy to tylko Ciebie i Twojego ugrupowania) gdybyś miał odrobinę wrażliwości to ze względu na tą Rodzinę zamilkłbyś……jak kotek wejdzie na drzewo i nie może zejść to cały Przasnysz jest pobudzony….nikt nikogo do niczego nie zmusza, dobra wola tego co sie dzieli, Tobie nic do tego.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  kasia

Płacenie podatków nie jest moją dobrą wolą. Więc oczekuję, że te środki będą wydawane racjonalnie, a nie rozkradane.

Edzio
Edzio
1 rok temu

Jazgotu z twojej strony nie było , gdy poprzednicy rabowali ile wlezie ! Moralność kalego ! Masz swoje zdanie , masz prawo wypowiadać się jak chcesz ale w niektórych przypadkach powinieneś zamilknąć!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Edzio

Sralego, nie Kalego. Podaj kilka przykładów. Bo przykłady złodziejstwa tych patoli można mnożyć.

Edzio
Edzio
1 rok temu

No tak odpowiedź na twoim poziomie , czyli żadnym ! Choćby kasa z OFE , jak to tyfus stwierdzil to nie nasze pieniadze . I nie wciskaj kitu , że przelane na subkonta , bo w takie brednie mało kto wierzy ? O reprywatyzacji nie pamiętasz ? To tylko czubek góry lodowej ! Mało ?!