Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Chorzelach. W wydarzeniu wzięło udział 60 młodych sportowców

W sobotę na chorzelskim stadionie sportowym odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej 2024 r. To jeden z pierwszych owoców programu Aktywna Szkoła finansowanego z Ministerstwa Sportu, który od tego roku jest realizowany w gminie.

 

Aktywna Szkoła pozwala na finansowane dodatkowych zajęć dla dzieci poza godzinami lekcyjnymi. Zajęcia od kilku tygodni są realizowane przez chorzelską szkołę podstawową, a konkretnie –Michała Zawojka, nauczyciela wychowania fizycznego.

Turniej zorganizowany 22 czerwca odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Eliasza Kostrzewy. Wydarzenie zgromadziło około 60 młodych sportowców, pełnych energii i zapału do aktywności fizycznej. Na uczestników czekały liczne smakołyki przygotowane przez zwartą i zorganizowaną grupę rodzicielską. Organizację wspierali również członkowie Klubu Sportowego Orzyc Chorzele.

Wyniki Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej:

  1. miejsce – Orzyc Chorzele 2
  2. miejsce – GUKS Krasnosielc
  3. miejsce – Olimp
  4. miejsce – Orzyc Chorzele 1
  5. miejsce – Orzyc Chorzele 4

Tytuł króla strzelców zdobył Igor Funk, natomiast najlepszym bramkarzem został uznany Szymon Zalewski.

– Była to sobota pełna wspaniałej zabawy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach!- przekazuje UMiG Chorzele.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments