Wakacyjne granie na rynku w Przasnyszu – Obywatelski Konwój Humanitarny zbiera na leczenie małego Szymonka

Już w najbliższą niedzielę, 24 lipca na Rynku Miejskim w Przasnyszu odbędzie się duża impreza. Dochód z niej zostanie przekazany na leczenie Szymonka z Jaciążka, który obecnie przebywa w szpitalu w Hiszpanii.

 

24 lipca na Rynku Miejskim wystąpią: Magnum, Maxwell, Kristars, Martess i Acros Artur Olszewski, a także: Wiktoria Skowrońska, Gabriela Borkowska i Magdalena Osowska.

Gościnnie na wydarzeniu pojawi się aktor Arek Smoleński. O godzinie 17.00 wystąpi zaś Kabaret Rozumisz?.

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidzieli: punkty wystawiennicze z atrakcjami dla dzieci 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, Policji Przasnysz i OSP Chorzele. Będzie również fotobudka, bryczka, animacje dla dzieci, dmuchańce, stoiska KGW i stoiska gastronomiczne, licytacje i wiele innych atrakcji.

 

Organizatorem koncertu jest Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz. Współorganizatorami: Miasto Przasnysz, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i AMK Rzemieślnik. Partnerami: Urząd Gminy Przasnysz, 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu, Policja Przasnysz, Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz, MotoMaków, Party Makers, Sołectwo Jaciążek oraz Kuchnia pod Brzozą.

***

Szymonek Kozicki obecnie przebywa w szpitalu w Barcelonie. Jak informuje jego tata Krzysztof Kozicki, w ostatnim czasie dostał pierwszą z pięciu dawek na wznowę szpiku. Koszt jednej to 30 tys. zł.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments