Wakacyjne granie dla Szymonka Kozickiego na Rynku Miejskim w Przasnyszu [FOTO]

W niedzielę, 24 lipca na przasnyskim rynku odbyła się niezwykła impreza charytatywna. Wolontariusze, artyści, organizacje pozarządowe, służby, samorządy i firmy zebrali się, by wspólnie pomóc uzbierać środki potrzebne na dalsze leczenie Szymonka Kozickiego z Jaciążka. Chłopiec obecnie przebywa w szpitalu w Barcelonie.

 

Organizatorem wydarzenia był Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz, Miasto Przasnysz, AMK Rzemieślnik oraz Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Partnerami: Gmina Przasnysz, Policja Przasnysz, 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu, Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz, MotoMaków, Party Makers, Sołectwo Jaciążek i Kuchnia pod Brzozą.

Na stoiskach rozstawionych na rynku miejskim można było nabyć słodkości, kiełbasę z grilla, popcorn, watę, kręcone ziemniaki, a także specjalności od Kół Gospodyń Wiejskich i wiele innych. Na scenie odbywały się licytacje usług i gadżetów. Te prowadzili goście specjalni imprezy, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Arkadiusz Smoleński. Imprezę poprowadził Mateusz Kowalczyk.

 

Na scenie pojawił się najśmieszniejszy kabaret w całym regionie „Rozumisz?”, a także wiele zespołów muzycznych i solistów. W czasie wydarzenia nie brakowało także namiotów służb publicznych: strażaków, policjantów i żołnierzy. Chętni mogli wziąć udział w specjalnym triatlonie przygotowanym przez Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz lub skorzystać z fotobudki. Na dzieci czekały przejazdy bryczką, dmuchańce, malowanie twarzy i animacje.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arr
Arr
1 rok temu

I nasza Pani Kasia <3 której bezpośrednio nie znam, ale jest mentorem wszelkich akcji charytatywnych.:-) wielkie brawa. A dla Szymka zdrowia!

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

Super przedsięwzięcie…a komentarzy brak …dobrego słowa, najlepiej wszystko krytykować a pochwalić to już wyższa szkoła jazdy….z trudem przychodzi dobra opinia

Becia
Becia
1 rok temu

Brawo, oby więcej takich inicjatyw,
Przyjemne z pożytecznym