Wakacyjne gotowanie na przasnyskim rynku. Było pysznie i domowo

Przasnyskie seniorki znów stanęły na wysokości zadania. W czwartkowe przedpołudnie na Rynku Miejskim roznosił się zapach drożdżowych placków i domowych klusek.

 

Na Rynku Miejskim po raz kolejny rozstawiony został namiot, pod którym przasnyskie seniorki przygotowały tradycyjne, proste, ale zarazem smaczne: domowe kluski i drożdżowe placki z jabłkami. Potem częstowały nimi mieszkańców.

Dodatkowo na rynku pojawił się grill, na którym pieczone były kiełbaski. Wydarzenie miało miejsce w czwartek, 11 lipca. Odbyło się przy współorganizacji Miasta Przasnysz, Stowarzyszenia Arena Dobra i Federacji ROSA. Wsparcia tradycyjnie udzielił Cafe Rynek.

Miejskie gotowanie seniorek powoli staje się już tradycją w mieście. Odbyło się już kilka takich wydarzeń. Zawsze z sukcesem. Przygotowane przez panie dania, rozchodzą się jak „ciepłe bułeczki”.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malcia
Malcia
2 dni temu

ja to nie jestem w ogóle fanką gotowania jak już mam coś zrobić to najprędzej w kohersenie bo przynajmniej wychodzi zjadliwe heheh

Misia
Misia
2 dni temu

Jak z higiena, to jak KGW w Przasnyszu

Zróbcie coś
Zróbcie coś
2 dni temu

Cudnie w tej bibliotece ale dlaczego w mieście jest taki smród! Czy naprawdę nie można czegoś zrobić z rolnikami, którzy w środku miasta hodują zwierzęta? Posprzedawali działki za grube pieniądze to niech teraz wyniosą te hodowle poza miasto

Wpz
Wpz
2 dni temu
Reply to  Zróbcie coś

Zadaj sobie teraz pytanie , kto był pierwszy Ty czy rolnik?

Wstyd
Wstyd
2 dni temu
Reply to  Wpz

Jeśli rolnik sprzedał ziemię na działki i wziął za to kasę , to niech teraz da ludziom żyć.

mieszkanka
mieszkanka
2 dni temu
Reply to  Zróbcie coś

Do Ostrołęki się przeprowadź tam pachnie.

Wstyd
Wstyd
2 dni temu
Reply to  mieszkanka

Nie wierzę, że ci ten smród nie przeszkadza, chyba. że jesteś rolniczką i się do smrodu przyzwyczaiłaś. W Ostrołęce mają przynajmniej bulwary nad Narwią, kilka pięknych parków i ludziom rekompensuje się te smrody. U nas rolnik panem na włościach i może wszystko. Gdzie są władze tego miasta

Rodzic
Rodzic
1 dzień temu
Reply to  Wstyd

Widać jesteś idiotą, który siedzi w bloku i stęka

Maria
Maria
2 dni temu
Reply to  Zróbcie coś

Kupiłeś/kupiłaś to do siebie miej pretensje. Widziały gały co brały!

Konował
Konował
2 dni temu

A gdzie burmistrz? Z gwiazdami telewizji że ślubu od pierwszego wejrzenia to diet pokazywał. A jak lokalne człowieki coś robią to go nie ma.