Wakacyjna Spartakiada dla Środowiskowego Domu Samopomocy

W czwartek 31 sierpnia na boisku ,,Orlik 2012” odbył się festyn rekreacyjno-sportowy dla osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu. Cykliczną imprezę przygotowali i przeprowadzili animatorzy orlika Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki.  W przeprowadzeniu imprezy organizatorom pomagali wolontariusze z ZSP Przasnysz.

W spartakiadzie wzięło udział 14 zawodników, którzy mieli do pokonania dziesięć różnorodnych stacji, które usprawniały i poprawiały sprawność fizyczną uczestników m.in. rzut piłką do kosza, wypychanie piłki lekarskiej, bieg wahadłowy, strącanie butelek, rzuty karne, unihokej, chód po równoważni, kręcenie hula-hop, nordic walking, skok w dal z miejsca. Za zaliczenie każdej stacji uczestnicy zdobywali określoną liczbę punktów.

Po odbyciu wszystkich konkurencji animatorzy podliczyli punkty i ogłosili wyniki. Okazało się, że najwszechstronniejszym wśród mężczyzn był Robert Jankowski i Jarosław Kościug. Wśród kobiet brylowały Iwona Smolińska, Edyta Goliasz i Marlena Szepczyńska.

Te osoby zostały uhonorowane przez organizatorów złotymi statuetkami. Pozostali uczestnicy festynu za doskonałe wyniki otrzymali srebrne statuetki.

Podsumowując warto podkreślić, iż w zawodach sportowych nie ważna była wygrana, gdyż wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami, ale najważniejsza była radość i uśmiech na twarzy osób związanych ze Środowiskowym Domem Samopomocy. Miłym gestem były upominki od uczestników zawodów dla animatorów ,,Orlika 2012” za zorganizowanie kolejnej już spartakiady.

Uczestnicy festynu rekreacyjno-sportowego: Tomasz Białobrzeski, Iwona Smolińska, Robert Jankowski, Andrzej Lesinski, Mariusz Czaplicki, Jarosław Kościug, Ewa Kukawka, Marlena Szepczyńska, Jarosław Wrzochalski, Marzena Sobieska, Małgorzata Bertek, Edyta Goliasz, Agnieszka Herman, Piotr Wędzyński.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments