Wakacyjna Spartakiada dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.

W piątek, 30 sierpnia, na boisku ,,Orlik 2012” odbyły się zawody sprawnościowe dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.

Cykliczną imprezę przygotowali i przeprowadzili animatorzy Orlika Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki wraz z uczennicami Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu oraz przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.

W spartakiadzie wzięło udział 17 uczestników ŚDS. Animatorzy przygotowali zadania i ćwiczenia ogólnie usprawniające, dostosowane do możliwości uczestników. Zawodnicy mieli do pokonania różnorodne konkurencje m.in. rzut do kosza po kozłowaniu, przejście przez szarfy, rzut woreczkami, strzał do bramki kijem do unihokeja, bieg przez płotki, dmuchanie balonów, tunel, bieg z rakietą, znajdź swój kolor, strącanie butelek.

W kategorii kobiet najlepszymi zawodniczkami okazały Iwona Smolińska i Dominika Bogacka. Wśród mężczyzn triumfował Daniel Królikowski.

Zwycięzcy zostali uhonorowani przez organizatorów pucharami. Pozostali uczestnicy spartakiady za udział i wspaniałą rywalizację otrzymali dyplomy pamiątkowe.

Źródło MOPS Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments