W Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu ćwiczyli z mistrzynią Polski Joanną Jóźwik

Młodzież z przasnyskich szkół ponadpodstawowych miała dziś niepowtarzalną okazję, by aktywnie spędzić czas i spotkać się z mistrzynią Polski. Do Zespołu Szkół Powiatowych przyjechała Joanna Jóźwik.

 

W czwartek, 1 września w hali sportowej przy Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu odbyło się sportowe spotkanie w ramach programu realizowanego przez Instytut Sportu, „Bądź aktywny z MISTRZEM”.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 13.30 w budynku przy ul. Mazowieckiej 25. W programie był m.in. trening z Joanną Jóźwik, pięciokrotną mistrzynią Polski, brązową medalistką Mistrzostw Europy w Zurichu oraz halową wicemistrzynią Europy w biegu na 800 m i w sztafecie 4×400 m.

Młodzież chętnie uczestniczyła we wszystkich dyscyplinach, a te trzeba przyznać zorganizowane zostały na najwyższym poziomie.

Program „Bądź aktywny z MISTRZEM” finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Operatorem Głównym Programu – Instytut Sportu, a partnerem głównym jest Orlen.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 dni temu

A Starosta to ma czas na pracę, czy jego kalendarz wypełnia wyłącznie lans? Może lepiej skupić się na szukaniu sensownych firm na strefę?