W Zdziwóju Starym spłonął autobus

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 października około 6.00 rano. Autobus spłonął doszczętnie.

 

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu w poniedziałek, 11 października około godziny 6.00 rano – wówczas kierowca chciał wyruszyć pojazdem w trasę.

 – Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu pożar był już w fazie rozwiniętej. Akcja gaśnicza zakończyła się po około 30 minutach – informuje oficer prasowy KP PSP w Przasnyszu, kpt. Piotr Kuligowski.

W akcji gaśniczej uczestniczyły: OSP Chorzele, JRG Przasnysz, OSP Ździwój Stary. Na miejscu był także patrol policji z komisariatu w Chorzelach.

 

 

ren

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jjh
Jjh
9 dni temu

Trochę słabo gasili 😀😀😀

Kamil
Kamil
9 dni temu

No jak strażakom z Nowej Wsi wóz nie chciał odpalić to i sie spalił porażka krowy doić!! a nie na strazaka 🤭pozdrawiam

violla
violla
9 dni temu
odpowiada  Kamil

a jaki oni tam mają wóz chyba konny

Kamil
Kamil
9 dni temu
odpowiada  violla

Starego Lublina ze szrotu pewnie zapomieli zatantowac bo mają inne obowiązki a to trowy a to pole i tak chłopakom dziewiczy wyjazd przeleciał koło nosa ale chęci były to się liczy🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Adrian
Adrian
9 dni temu
odpowiada  Kamil

Ziomek, każdy jeździ tym co ma i nie narzeka, spaliło się – niestety niczego w życiu do końca nie przewidzisz i nad wszystkim nie zapanujesz. Jednostka w Zdziwóju dostała wóz z beczką więc jakby nie patrzeć to oni powinni być na pierwszej linii natarcia skoro zdarzenie było na ich terenie. A co do tego dojenia krów hmm. Może kolega niech sam zacznie je doić i zobaczy jak to ciężko pogodzić pracę w gospodarstwie z byciem w dyspozycji. Nie raz i nie dwa zdarzało rzucać robotę żeby jechać i ratować czyjeś mienie i wiem, że chłopaki mają bardzo duże zaangażowanie i… Czytaj więcej »

Ropro
Ropro
8 dni temu
odpowiada  Adrian

Chłopie skończ robić z siebie i z gospodarzy wielkich męczenników.

Adrian
Adrian
8 dni temu
odpowiada  Ropro

Piękny komentarz, nic nie wniósł do dyskusji…