W Zarębach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”

Urząd Miasta i Gminy Chorzele zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące programu „Czyste powietrze”. Uczestnicy będą mogli zadawać nurtujące ich pytania, a także dowiedzą się jak wypełnić wnioski o dofinansowanie.

 

Urząd Miasta i Gminy Chorzele zaprosił swoich mieszkańców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym na temat zasad programu „Czyste Powietrze”, które jest planowane na 23 listopada, godz. 12.00 w budynku OSP w Zarębach.

– Celem programu „Czyste powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej istniejących budynków mieszkalnych i jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych, właścicieli domów jednorodzinnych – informuje urząd.

 

Podczas spotkania zostanie szerzej omówiony zakres programu oraz jego możliwości. Prowadzący pokażą mieszkańcom, jak można poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, a także poinformują o kwotach i warunkach, jakie powinny zostać spełnione.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments