W Ulatowie – Adamach rozmawiali o zawodzie policjanta

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ulatowie – Adamach, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, spotkali się z asp. Grzegorzem Szymańskim, funkcjonariuszem przasnyskiej policji.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu kolejny raz uczestniczyli w spotkaniu z młodzieżą z klas VII – VIII. Tym razem odwiedzili Szkołę Podstawową w Ulatowie – Adamach.

– W spotkaniu uczestniczył asp. Grzegorz Szymański, który umożliwił młodzieży  poznanie specyfiki służby w policji. Mundurowy opowiedział o tym, jak na co dzień wygląda jego praca, dzieląc się z młodzieżą doświadczeniami zawodowymi. Podkreślił, że zadaniem policji jest dbanie o bezpieczeństwo w naszym kraju, że noszenie munduru zobowiązuje, ale daje też mnóstwo satysfakcji z niesienia pomocy innym – relacjonuje KPP w Przasnyszu.

 

Podczas zajęć z dzielnicowym uczniowie zadawali bardzo dużo pytań. Dzięki temu mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o zawodzie policjanta.

– Przypominamy, że kolejny nabór zaplanowany jest na 5 maja, a wszystkie niezbędne informacje znajdują się na naszej stronie – dodaje przasnyska policja.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments