W Stokrotce, po raz kolejny, śpiewano kolędy i pastorałki

Kolędy i pastorałki w wykonaniu Miejskiego Chóru Męskiego z Przasnysza i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu rozbrzmiały w Stokrotce.

 

Na klientów przasnyskiej Galerii Stokrotka w ostatnią niedzielę handlową, czekała miła niespodzianka. Stowarzyszenie Miejski Chór Męski Przasnysz postanowiło umilić przasnyszanom przedświąteczny czas i zaprosiło do wspólnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

Usłyszeliśmy przepiękne kolędy w wykonaniu grupy dzieci z przasnyskiej „Jedynki” oraz Miejskiego Chóru Męskiego z udziałem solistki i grupy dzieci na stałe współpracujących z chórem.

– Zatrzymajmy się choćby na chwilę w tym przedświątecznym zabieganiu i pozwólmy sobie ponieść się wspomnieniom w czasy beztroskiego dzieciństwa – zachęcał Chór.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu: „Przasnyskie kolędowanie – śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki”.

– Od ubiegłego roku szeroki udział w projekcie biorą w nim najmłodsze dzieciaki z przasnyskich szkół podstawowych. W tym roku, dzięki wielkiej otwartości ze strony dyrekcji oraz całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, członkowie chóru razem z dzieciakami i ich rodzicami,  przygotowali świąteczne pierniczki – informuje Miejski Chór Męski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirosław
Mirosław
2 miesięcy temu

Jula wymiata😃