W środku nocy 16-latka bez prawka wybrała się autem do koleżanki. „Matka wiedziała”

Policjanci Komisariatu Policji w Myszyńcu udaremnili jazdę autem 16 – letniej mieszkance powiatu ostrołęckiego. Matka nastolatki „zdawała sobie sprawę z faktu, że jej córka wyjechała z domu autem”.

 

– W miniony piątek około godziny 23:00 policjanci z Myszyńca zauważyli seata, który na widok oznakowanego radiowozu gwałtownie zmienił kierunek jazdy i zaczął wykonywać „dziwne” manewry na drodze. Policjanci postanowili go sprawdzić i zatrzymali auto do kontroli – informuje Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.

Za kierownicą auta siedziała 16 – letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która nie posiadała prawa jazdy. Oświadczyła policjantom, że jedzie do koleżanki, a jej matka wie o całej sytuacji.

 

– Mundurowym nie pozostało nic innego, jak przeprowadzenie rozmowy z rodzicem, aby wyjaśnić całą sytuację. Ku zdziwieniu policjantów 36 – letnia matka nastolatki potwierdziła wersję córki twierdząc, że wiedziała o tym, że jej córka pojechała autem do koleżanki – dodaje rzecznik.

Policjanci odholowali auto na parking strzeżony i sporządzili odpowiednią dokumentacje do sądu, nieletnia będzie odpowiadała przed sądem rodzinnym.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość dnia
Gość dnia
1 miesiąc temu

W Przasnyszu też są takie aparaty .

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Pokolenie róbta co chceta

Izu
Izu
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Ah tak, zapomniałem, bo przecież dzisiaj to ta młodzież taka okropna, a kiedyś to było… I tak od początków ludzkości 🙂