W sklepach „Biedronka” pojawił się już „Gang Swojaków”

Niedawno informowaliśmy naszych czytelników, że pod koniec wakacji w dyskoncie „Biedronka” pojawi się kolejna, wyczekiwana akcja promocyjna. Tak też się stało. Naklejki wraz z maskotkami i kuponami pojawiły się w sklepach w czwartek, 26 sierpnia

 

– Odkryj polską przyrodę z Gangiem Swojaków! Poznaj Żółwia Zenka, Bociana Bolka, Meduzę Milenę, Sikorkę Sonię, Raczka Romka i Wiewiórkę Wiolę oraz zagrożone swojaki: Żubra, Morświna, Sóweczkę, Wilka, Jeża i Rysia. Gang Swojaków spotkasz w górach, lasach, jeziorach, rzekach i nad naszym pięknym morzem. Poznaj je bliżej i wraz z nimi odkryj piękno Polski – tak przedstawia Gang Swojaków właściciel dyskontu Jeronimo Martins.

 

– Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym. Jednocześnie, przyznając w ramach tej akcji dodatkowe punkty klientom nabywającym polskie produkty, ze szczególnym wskazaniem na polskie warzywa i owoce, wspólnie wydatnie wesprzemy polską gospodarkę i rolnictwo – informuje Maciej Łukowski, członek Zarządu sieci.

 

Jaki zdobyć “Gang Swojaków”?

Magiczne Swojaki, czyli Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena, a także Wiewiórka Wiola wymagają zebrania 80 naklejek. Zagrożone Swojaki można już zdobyć, jeśli zbierzemy 60 naklejek.  Jedna naklejka to zakupy za minimum 50 zł. Tak, jak w latach wcześniejszych można otrzymać dodatkowe naklejki za zakupy z użyciem karty Moja Biedronka, zakupy produktów w ramach akcji „Kupuj co polskie”, a także produktów specjalnych, które są dodatkowo oznaczone na sklepowych półkach. Dodatkowe naklejki otrzymamy także za zakup warzyw i owoców, ale wyłącznie takich, jakie są uprawiane w Polsce.

 

Naklejki zbieramy do 20 listopada. Maskotki będzie można odbierać do 1 grudnia 2021 roku.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
1 miesiąc temu

Fajna akcja,promocja…tylko ja się pytam….CZEMU NIE MA DZIKA???