W sąsiednim powiecie padła szóstka w kumulacji Lotto. Ktoś ma wyjątkowy powód do radości – ponad 14 mln złotych

Osoba, która rozbiła kumulację Lotto w Ostrołęce, ma w tę majówkę wyjątkowe powody do radości. Trafiona przez nią „szóstka” jest warta równo 14 mln 320 tys. 956,80 zł.

 

– Zakład wart ponad 14,3 mln zł został zawarty metodą chybił trafił, a szczęśliwy okazał się punkt LOTTO mieszczący się przy ul. Warszawskiej 66 w Ostrołęce. To najwyższa wygrana w historii gier liczbowych LOTTO w tym mieście – informuje Totalizator Sportowy.

Liczby, które przyniosły komuś ponad 14 milionów złotych to: 6, 21, 27, 29, 40, 48. Losowanie odbyło się 30 kwietnia. 2 maja Totalizator Sportowy poinformował o tej wygranej.

Wysokie kumulacje to także wysokie dopłaty na fundusze celowe. – W trakcie tej kumulacji, rosnącej od 13 kwietnia, Totalizator Sportowy przekazał blisko 12 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej oraz prawie 3,2 mln zł na Fundusz Promocji Kultury! Ponadto w trakcie kumulacji poza główną wygraną padło także ponad 496 tys. wygranych niższych stopni o łącznej wartości ponad 18,2 mln zł – przekazuje Totalizator.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
neil
neil
24 dni temu

Tyle w tym prawdy ile w lądowaniu na Księżycu