W Przasnyszu powstanie market Action

Przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu, nieopodal największej w mieście Biedronki, wybudowano nowy budynek marketowy. Inwestorem był prywatny przedsiębiorca, który po wykupieniu gruntów od mieszkańców, wyburzył istniejące zabudowania, stawiając nowy sklep. Jego budowa dobiega końca, pojawiły się także logotypy wskazujące, że w nowym pawilonie powstanie market Action.

 

W sklepach sieci dostępne są: artykuły wyposażenia łazienek, pościele, farby i narzędzia, artykuły gospodarstwa domowego, osprzęt elektroniczny,  artykuły do sprzątania, bielizna, przybory do majsterkowania, jak również wybrane artykuły żywnościowe (przekąski, słodycze, orzechy i sosy).

„Nasi klienci już 3 raz z rzędu ogłosili nas Detalistą Roku w Europie. W Holandii już po raz 5 zostaliśmy wybrani najlepszą siecią handlową. Ponadto zostaliśmy również nagrodzeni w różnych kategoriach we Francji, Belgii i Niemczech” – czytamy na stronie internetowej sklepu.

 

Sieć prowadzi rekrutację pracowników sklepów znajdujących się w kilkudziesięciu lokalizacjach, ale na razie ogłoszenia o pracę nie dotyczą placówki w Przasnyszu. Zapewne wkrótce ulegnie to zmianie, ponieważ w markecie gromadzone są już elementy wyposażenia, a na terenie działki trwają prace wykończeniowe.

Action zachęca do pracy w następujący sposób: „W każdym sklepie oferujemy 6000 różnych produktów w 14 kategoriach. Wszystkie towary są dobrej jakości i w jak najniższej możliwej cenie. Nie obawiaj się, że musisz znać je wszystkie na pamięć, bo 2/3 naszego asortymentu stale się zmienia. Co tydzień dodajemy do sklepów 150 nowych produktów, dzięki czemu praca staje się jeszcze przyjemniejsza. Oferujemy także różne zajęcia i elastyczne godziny pracy: możesz pracować na przykład w wieczory lub w weekendy”.

 

 

M.Jabłońska

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
1 rok temu

Szukali kierownika i zastępcy kierownika sklepu.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Sklep z chińskim badziewiem jednorazowego użytku…

Klara
Klara
1 rok temu

Ten jak zwykle wie najlepiej.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Klara

Wiem, bo byłem w tym sklepie w innym mieście. Patrzyłem na narzędzia, nie było naprawdę czego do ręki wziąć.

Syn Zenka
Syn Zenka
1 rok temu

Czy jest sens Panie Marku przepychać się ludźmi którym nie zależy na jakości? Chcą płacić dwa razy za szmelc to niech płacą. Cały ten Actionto jedno wielkie G*wno i tu się z Panem zgodzę bo nie wiem jak trzeba być ślepym aby nie widzieć chińskiego ścierwa a wystarczy wejść na ich stronę internetową i zobaczyć pierwszy lepszy produkt na zdjęciu.
Chłam chłamem pogania, ale jak naród ciemny i nie rozumie że kupując tanio kupuje dwa razy. Będą płacić,płkać i biegać do sklepu aby szmelc zwrócić. Pozdrawiam.

Erodisco
Erodisco
1 rok temu

Nastepny chłam

ExpertZdoswiadczeniem
ExpertZdoswiadczeniem
1 rok temu

PILNE!! Do Urzedu Miasta, dzialu przygotowania inwestycji/zamowienia publicznego i wydzialu architektury, wydzialu nadzoru budowlanego, ale i Przasnyszan-uzytkownikow basenow, czesto znajacych sie na budowalance (murarzy, dekarzy itp). Ta piekna wizualizacja nowych basenow moze niestety byc sciema!!Prosze dociec i sprawdzic dokumentacje poki nie jest za pozno. O ile drewniany pomost/taras z desek czy trex(kompozytowe deski) ma przerwy -szpary wielkosci jednego gwiozdzia co pozwala przeniknac deszczowce i wjakims stopniu stopionej wartswie sniegu , lodu zima o tyle compozyt , twarda nieprzepuszzalna nawierzchnia bez przerw juz NIE. I dzwiga to duze obciazenie zima Pomijam ze to musi byc antyposlizgowa nawierzchnia. Ten pomost przyjmie oprocz obciazen ludzi , lezakow,… Czytaj więcej »