W Przasnyszu powstaje kolejna Biedronka?

W Przasnyszu, za powstającym osiedlem bloków wielorodzinnych – osiedlem Poetów, powstaje nowy budynek, w którym, jak wieść niesie, ma pojawić się kolejna Biedronka. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to już czwarty sklep tej sieci w Przasnyszu.

 

Biedronki w Przasnyszu są już trzy: pierwsza powstała na osiedlu Orlika, przy ulicy Sosnowej, kolejna znajduje się w sąsiedztwie dworca autobusowego. Przez jakiś czas funkcjonowała również Biedronka na ulicy Miłej, jednak ta z czasem przeniosła się do nowego budynku przy ulicy Piłsudskiego.

Teraz sklep powstaje w zupełnie innej części miasta. Za osiedlem Poetów, gdzieś pomiędzy ulicą Żwirki i Wigury, a ulicą Świętego Krzysztofa wznosi się w górę obiekt handlowy. Prace postępują dość szybko i sprawnie, jeszcze niedawno bowiem, budynek ledwo wychodził z ziemi, dziś widzimy już pełną jego bryłę.

Choć część przasnyszan uważa, że kolejna Biedronka w mieście nie jest dobrym pomysłem, to nie brakuje też takich, którzy rozwój handlu uważają za pożądany. Bo to i podatki i nowe miejsca pracy. Trzeba też przyznać, że choć Biedronek u nas dostatek, to jednak sklepy tej sieci cieszą się niesłabnącą popularnością – nie ma dnia żeby do kas nie ustawiały się kolejki. Ostatecznie, to każdy z nas decyduje, gdzie i kiedy robi swoje zakupy.

Oficjalnej informacji, że budynek będzie właśnie Biedronką uzyskać nam się nie udało, jednak z drugiej strony również nikt nie zaprzecza temu, by tak właśnie miało być.
–  Miasto posiada informację, że prywatny inwestor realizuje usługowe zamierzenie budowlane. Na tym terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego „Waliszewo”, który zezwala na lokalizację obiektów mieszkaniowych lub usługowych – poinformował wiceburmistrz Łukasz Machałowski.

Z pytaniem zwróciliśmy się również do samej Biedronki. Osoby upoważnione do kontaktu z mediami również nie potwierdzają i nie zaprzeczają. Tłumaczą jedynie, że informację o ewentualnym powstaniu sklepu w nowej lokalizacji, mogą przekazywać dopiero, gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Animal Planet
Animal Planet
17 dni temu

Biedronka goni Żabkę

Rysiek
Rysiek
17 dni temu

No dobrze, biedota będzie miała gdzie zakupy robić.

Magda
Magda
17 dni temu
Reply to  Rysiek

A to bogacz się znalazł, w biedronce i bogacze jak to się określają robią zakupy bo często ich widać

Iza
Iza
14 dni temu
Reply to  Rysiek

Odezwał się bogaty 😄

romek
romek
17 dni temu

cudze chwalicie, swego nie znacie….

Magda
Magda
17 dni temu
Reply to  romek

A te swoje to ceny mają bardzo wygórowane, więc dobrze że są takie sklepy jak biedronka

Zdegustowany
Zdegustowany
17 dni temu
Reply to  Magda

Te swoje mają ceny adekwatne do dużo lepszej jakości. Co z tego, że w Biedronce kupisz dżem za 3-4 złote, kiedy to jest galareta z małym dodatkiem owoców? Idź kup łopatkę w Dino albo Primie to zobaczysz jak smakuje dobre mięso. To co zaoszczędzisz na tanim jedzeniu wydasz na lekarzy.

zły
zły
17 dni temu
Reply to  Zdegustowany

jak mowa o mięsie to idź do rzeźnika czy sklepu mięsnego, a nie mięso z marketu jest lepsze niż z innego marketu a tak naprawdę to wszystko to to samo jest

Zainteresowany
Zainteresowany
17 dni temu

A dino w Krzynowłodze Małej kiedy ?

Magda
Magda
17 dni temu
Reply to  Zainteresowany

Tam to po co

Zeno
Zeno
17 dni temu

Ja by PIS nie zajmował się przez osiem lat tylko utrzymaniem się przy władzy a zajął się poważnie likwidacją obcego handlu w Polsce to dalej by rządził.

Czytelniczka
Czytelniczka
17 dni temu

Do władzy nie ma co mieć pretensji tylko do inwestora „K” że udostępni Biedronce budynek… To jest glupota sama w sobie…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
17 dni temu
Reply to  Czytelniczka

A komu ma wynająć? Obstawiam że Biedronka nie ma problemu z regulowaniem czynszu co miesiąc…

Czytelniczka
Czytelniczka
17 dni temu

Niby masz rację, ale na targowej jakoś sklepy się utrzymują. Dlatego uważam, że i coś innego też by nie miało problemu z płaceniem na czas.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
17 dni temu
Reply to  Czytelniczka

Tylko właśnie market pokroju biedronki czy podobny. A co sklep z ciuchami tam czy jaki inny ? Od razu upadek bo teraz tylko targowa się liczy

Czytelniczka
Czytelniczka
17 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Mam na myśli najbardziej sklep spożywczy tam. Są polskie sieci, których jeszcze u nas nie ma. Kilka innych sklepów też by się utrzymało. Mi osobiście w mieście brakuje neo netu. Możemy na dobrą sprawę tak debatować, a i tak i tak niestety sprawa jest już przesądzona….

Roman
Roman
16 dni temu
Reply to  Czytelniczka

Po co ta biedronka chyba starostw ma wtum celktos kto daje zgodeniemysli tylko same biedronki wszystko wyprowadza zpolski niech tawladzaprzej re zy na oczy

Janusz
Janusz
8 dni temu
Reply to  Czytelniczka

O ile się orientuję to neonet zwijał żagle w polsce

Marian
Marian
14 dni temu

Powiem w skrócie jesteście wszyscy p…..ani