W Przasnyszu pojawiły się dinozaury – na pikniku z okazji Dnia Rodziny w „Jestem”

Dzień Rodziny w „Jestem”, w tym roku opanowały dinozaury. Na pikniku było mnóstwo radości, przeżyć, ale też nauki.

 

– Podczas corocznego Święta Rodziny przenieśliśmy się do prehistorycznego królestwa, gdzie królowały dinozaury. Dzień rozpoczęliśmy od warsztatów artystycznych „Park Jurajski w szkle”, w czasie których stworzyliśmy własne miniaturowe ekosystemy z czasów dinozaurów. Podczas warsztatów przygotowanych przez Pracownię Artystyczną ,,Ralfik” eksperymentowaliśmy z wieloma materiałami takimi jak ziemia, kamienie, mchy, rośliny, figurki dinozaurów i inne elementy jurajskiego krajobrazu – relacjonuje Stowarzyszenie Pomocy osobom niepełnosprawnym „Jestem”.

To była świetna okazja do połączenia nauki o prehistorii i rękodzieła artystycznego. Główną jednak atrakcją podczas tegorocznego wydarzenia był pokaz ożywionych dinozaurów.

– Plac „ZaKręconych Animacji”  zmienił się w scenę, na której zobaczyliśmy gigantyczne modele dinozaurów w ruchu. Tyranozaur Rex, Triceratops i Velociraptor poruszały się pośród nas wzbudzając ogromne emocje i zainteresowanie. Z przyjemnością bawiliśmy się z tymi imponującymi stworzeniami– przekazuje.

Dzień Rodziny ” W Krainie Dinozaurów” był wydarzeniem pełnym radości, nauki i wspólnych przeżyć, które na długo zostaną w pamięci ich uczestników. – Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie spędzony czas oraz już teraz zapraszamy na kolejne rodzinne przygody w przyszłości – dodaje stowarzyszenie Jestem.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor kos
Wiktor kos
1 miesiąc temu

Czy było rzucanie kamieniami w dinozaury jak to nasi praprzodkowie robili?😂😂😂

„Przypomnę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy jeszcze były dinozaury, a ludzie nie mieli jeszcze żadnych strzelb, nie mieli broni nowoczesnej, która pozwoliłaby im je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura – stwierdziła Ewa Kopacz.

– Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno dinozaur nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać – mówiła Ewa Kopacz „w programie „Fakt Opinie”.😂😂😂

Beata
Beata
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor kos

Ten tekst to był rekord świata głupoty ewki