W przasnyskim szpitalu wybudują wewnętrzną instalację gazu ziemnego

W Starostwie Powiatowym w Przasnyszu dokonano otwarcia ofert i wyboru najkorzystniejszej z nich, w postępowaniu na budowę wewnętrznej instalacji gazu ziemnego.

 

Przedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej instalacji gazowej w budynku szpitala w Przasnyszu. Zadanie obejmuje w szczególności: wykonanie robót przygotowawczych; wykonanie robót montażowych wewnętrznej instalacji gazowej; montaż kotłów gazowych; montaż kaskadowego systemu odprowadzania spalin; wykonanie robót wykończeniowych oraz demontaż kotłów olejowych.

Pieniądze na inwestycję w wysokości 330 tysięcy złotych, powiat pozyskał dzięki decyzji Zarządu Województwa Mazowieckiego z funduszy w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Pawła Wolińskiego Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Sanitarne. Zaoferowana kwota to 492 tys. zł.

 

ren

guest
5 komentarzy