W przasnyskiej „Dwójce” świętowali 10-lecie SKO

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu świętowano jubileusz 10-lecia działania szkolnego SKO. Była to okazja do podziękowań oraz wspomnień.

 

– To już 10 lat nowej odsłony SKO w SP2. Obecnie około 100 uczniów posiada swoje internetowe konta SKO. Podczas gali wyróżniliśmy wszystkie osoby, które miały ogromny wkład w rozwój programu SKO w naszej szkole i nazwaliśmy ich Ludźmi Sukcesu – wyjaśnia szkoła.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Centrali Banku PKO BP z Warszawy, specjalista Aleksandra Andrusiewicz i ekspert Biura Młodego Klienta Krzysztof Michalski, przedstawiciele Banku PKO BP Przasnysz, dyrektor Elżbieta Politowska, kierownik Katarzyna Lędzion i opiekun SKO Banku PKO BP Ewa Adryjaniak. Wśród gości znalazła się także Sabina Olszak, absolwent szkoły Kacper Ambroszkiewicz, który jako pierwszy założył internetowe konto SKO, a także wiceburmistrz Łukasz Machałowski, Rada Rodziców oraz uczniowie i grono pedagogiczne.

 

Podczas gali organizatorzy podsumowali wyniki konkursów, w których udział licznie brali uczniowie szkoły.

– To przecież oni są filarem funkcjonowania SKO. To oni oszczędzają pieniądze, promują ekologię, zdrowe odżywianie, aktywność ruchową i świetnie znają się na przedsiębiorczości poprzez udział w programie SKO. Wszystkim laureatom bardzo gratulujemy – dodaje szkoła.

Na scenie wystąpili uczniowie przygotowani przez Małgorzatę Szeremetę ze spektaklem „Oszczędzanie do wyzwanie”.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments