W Parku Miejskim w Przasnyszu posadzili 46 drzew

Dokładnie 46 drzew posadzili wczoraj w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki włodarze Przasnysza wraz z rodzicami przasnyskich dzieci, wolontariuszami i seniorkami.

 

Miasto Przasnysz pozyskało ponad 60 tys. zł na uzupełnienie drzewostanu w ramach programu „Mazowsze dla klimatu” w miejskich parkach. Pojawił się pomysł, by drzewa sadzili rodzice nowo narodzonych dzieci.

Sadzenie drzew, 9 listopada odbywało się w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki. W akcję włączyli się również włodarze, seniorki i wolontariusze.

„Dziękujemy wszystkim osobom, które dziś wzięły udział we wspólnej akcji sadzenia drzew. Jesteście wspaniali. Drzewa otrzymywały najczęściej imiona dzieci i wnucząt – co też jest świetną inicjatywą naszych mieszkańców” – informuje Urząd Miasta Przasnysz.

W sumie w ostatnim czasie na terenie miasta posadzono 100 drzew.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
27 dni temu

Ja też posadziłem kilka drzew na działce a fotoreporterów nie było.Wydarzenie na miarę województwa chyba.Oj losie, losie.

Anna
Anna
27 dni temu

Nasz Pan Burmistrz to się bardzo dobrze sprawdza w sadzeniu drzewek, krzaczków, itp. szkoda, że nie jest miejskim ogrodnikiem , dopiero Przasnysz by odżył… -;)

Mada
Mada
27 dni temu

Brawo oby więcej takich akcji