W ostatnich dniach odnaleziono ciała dwojga seniorów

W ciągu ostatnich dni służby ujawniły ciała dwóch starszych osób. Oboje zmarli we własnych domach.

 

W środę, 4 stycznia o godz. 8.44 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zostali wezwani do pomocy policji w otwarciu budynku mieszkalnego w miejscowości Dąbrówka Ostrowska.

– Po wejściu, obecny na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

Jak poinformował nas Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji mężczyzna (w wieku 81 lat) ostatni raz był widziany przez sąsiadów 2 stycznia.

 

– 4 stycznia kobieta robiąc zakupy w obwoźnym sklepie zauważyła nieobecność swojego sąsiada. Zaniepokojona udała się do miejsca zamieszkania seniora. W zamkniętym domu zobaczyła leżącego mężczyznę. Wezwany na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził jego zgon – dodaje rzecznik.

Do podobnego zdarzenia doszło także 5 stycznia w Krzynowłodze Małej. O godz. 6.54 do KP PSP w Przasnyszu wpłynęło kolejne zgłoszenie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

– W tym przypadku sąsiedzi zgłosili, że nie mają kontaktu z 78 – letnią kobietą. Służby odnalazły jej ciało leżące na podłodze w domu – dodaje Błaszczak.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Imię Róży
Imię Róży
11 miesięcy temu

szczypawka zaczyna działać