Dwóch mieszkańców powiatu przasnyskiego poważnie rannych. Sprawca kolizji zbiegł. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Znamy szczegóły dzisiejszego wypadku w Opaleńcu, w którym poważnie zostało rannych dwóch mieszkańców powiatu przasnyskiego.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania, 29 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na łuku drogi K 57 w miejscowości Opaleniec, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z pojazdem osobowym, zjechał na pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenie się pojazdu na bok.

 

– Kierujący pojazdem osobowym nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala w Olsztynie, został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, pasażer Scanii, 34 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Natomiast kierujący pojazdem ciężarowym, 29 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, z obrażeniami ciała został przetransportowany do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości 29 – latka wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sportowiak
Sportowiak
11 miesięcy temu

Ciekawe czy nie było tak jak z tą Magnumka na ulicy Leszno. Póki co nagranie z videorejestratora wyjaśniło by sprawę . Patelniarze jak jedzą każdy wie

Sasiad
Sasiad
11 miesięcy temu
Reply to  Sportowiak

Co ty pierdo….sz jak nie masz pojęcia szkoda chłopaków bo kierowca wybrał rów żeby ratować debila a sami pokrzywdzeni

Kazik
Kazik
11 miesięcy temu
Reply to  Sasiad

Gdyby wybrał czołówkę to nie byłby pokrzywdzony?

booster
booster
11 miesięcy temu
Reply to  Sasiad

z kad ta pewnosc ?