W niedzielę na strefie gospodarczej w Sierakowie odbędzie się wyścig kolarski. Zapisało się już ponad 300 osób

Już jutro, w niedzielę 21 kwietnia w Strefie Gospodarczej w Sierakowie odbędzie się wyścig kolarski. Organizatorem głównym jest Mazowieckie Stowarzyszenie Kolarskie. W zawodach startować będą zarówno dzieci, jak i dorośli.

 

Niedzielne zawody będą już kolejnym rowerowym wydarzeniem, które odbędzie się w Strefie Gospodarczej w Sierakowie, pod patronatem Starosty Przasnyskiego. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Stacji Alfa.

Celem wyścigu jest popularyzacja sportu kolarskiego na terenie woj. mazowieckiego a w szczególności w na terenie Powiatu Przasnyskiego, promocja Powiatu Przasnyskiego, popularyzacja sportu dzieci i młodzieży, wyłonienie najlepszych licencjonowanych zawodników i zawodniczek w kolarstwie szosowym w kategoriach: żak 11-12 lat, młodzik 13-14 lat, junior młodszy 15-16 lat, junior 17-18 lat, U-23 19-22 lat, Elita od 19 lat, Masters I/Cyklosport 18-29 lat, Masters II 30-39 lat, Masters III 40-49 lat, Masters IV 50-59 lat, Masters V od 60 lat, a także wyłonienie najlepszych nielicencjonowanych zawodników i zawodniczek w kategorii Amator z podziałem na kategorie wiekowe Kobiety Amator Open od 18 lat, Mężczyźni Amator I 18-29 lat, -Mężczyźni Amator II 30-39 lat, Mężczyźni Amator III 40-49 lat, Mężczyźni Amator IV 50-59 lat, Mężczyźni Amator V od 60 lat.

Wyścig ze startu wspólnego odbędzie się w 21 kwietnia na drogach wewnętrznych „Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” w miejscowości Sierakowo koło Przasnysza w godzinach 10:30 – 18:00 na rundzie o długości 9300m pokonywanej wielokrotnie.

Na wyścig do tej pory, internetowo, zapisało się już 239 osób zgłoszonych drużynowo i 65 indywidualnie. Są to osoby nie tylko z naszego regionu, ale także ze środkowej, a także północno-wschodniej Polski. Zgłaszać się będzie można również w dniu wyścigu w biurze zawodów. Zachęcamy do kibicowania.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

No w końcu jakiś pożytek z tej strefy będzie…

MMB
MMB
1 miesiąc temu

Jak widzisz, coś robią, a nie jak wcześniej tylko w Chorzelach

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  MMB

No ale kto robi? Przecież to tylko Toudi wyskoczył z patronatem, żeby móc się polansować. Kupi na koszt Powiatu puchar za 200 zeta, ale będzie miał 15 fotek na fejsbunia za to. Do tego będzie mógł szefa zaprosić, wspólny lans smakuje lepiej.

Edmund
Edmund
1 miesiąc temu

Przasnyska Strefa Gospodarcza, jak sama nazwa mówi, służy do organizacji wyścigów kolarskich. Brawo!