W najbliższą niedzielę etap powiatowy „Bitwy Regionów”

W niedzielę, 11 czerwca na terenie przy pływalni w Chorzelach odbędzie się etap powiatowy „Bitwy Regionów”.  Udział w nim weźmie 12 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu przasnyskiego. Znamy szczegóły imprezy.

 

Trwają przygotowania do kolejnej edycji „Bitwy Regionów” skierowanej do Kół Gospodyń Wiejskich działających na terytorium kraju. Współorganizatorami konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Na etapie powiatowym w pomoc włączyło się Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Etap konkursu na terenie powiatu przasnyskiego odbędzie się 11 czerwca przy obiekcie Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach. Rywalizować będzie ze sobą 12 Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Przasnysz, Czernice Borowe, Krasne i Krzynowłoga Mała. Tego dnia odbędzie się także „Piknik z produktem polskim”, na który zapraszają organizatorzy.

 

– Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w powiecie przasnyskim. Bądźcie z nami na eliminacjach Powiatowych „Bitwy Regionów”. Będzie smacznie, tradycyjnie, regionalnie! Niedziela, 11 czerwca 2023 roku. Godzina 13:00 – teren przy pływalni w Chorzelach. Zmagania kulinarne oraz degustację potraw umili występ zespołu Everest oraz bezpłatne atrakcje dla najmłodszych uczestników pikniku! – informuje Powiat Przasnyski.

Ramowy plan imprezy „Piknik z produktem polskim” – konkurs „Bitwa Regionów”:

  • 13:00 Oficjalne rozpoczęcie (Powitania zaproszonych gości i zaproszenie do losowania)
  • 13:15 Ceremonia losowania
  • 13:20 Rozpoczęcie konkursu
  • 14:00 KGW prezentuje przygotowane danie konkursowe
  • Do 15:30 ocena dań konkursowych
  • 16:00-16:15 Ceremonia wręczenia nagród

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments