W listopadzie nieodpłatnie sprawdzisz światła w swoim pojeździe na stacji ZSP Przasnysz

W listopadzie kierowcy po raz kolejny mogą nieodpłatnie sprawdzić oświetlenie w swoim pojeździe na Szkolnej Stacji Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr H. Sucharskiego przy ulicy Gdańskiej w Przasnyszu.

 

Szkolna Stacja Kontroli Pojazdów Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr H. Sucharskiego przy ulicy Gdańskiej 1 także w tym roku przystąpiła do kampanii na rzecz poprawienia bezpieczeństwa na drogach publicznych pod hasłem „Nie oślepiaj – sprawdź światła w pojeździe!”.

– W ramach akcji przez cały listopad od poniedziałku do piątku w godz. od 14.10 do 18.00 użytkownicy pojazdów mogą nieodpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim pojeździe na szkolnej stacji – wyjaśnia ZSP w Przasnyszu.

Kampanię patronatem objął starosta przasnyski Paweł Mostowy, komendant powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, a także komendant powiatowy PSP w Przasnyszu st. bryg. Waldemar Białczak.

– Kampania ma na celu uświadomienie kierowcom jak ważny dla bezpieczeństwa ruchu drogowego jest stan techniczny oświetlenia w pojeździe. Jesienią sprawne oświetlenie jest szczególnie ważne , gdyż częściej pada deszcz i szybciej zapada zmrok, a w takich warunkach widoczność na drogach znacznie się pogarsza – informuje Paweł Szczepkowski, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments