W Liceum Ogólnokształcącym trwa wielki kiermasz ciast. Dochód zasili zbiórkę nauczycielki Anny Gruszki

We wtorek, 15 listopada korytarze Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu wypełniły się stołami zastawionymi ciastami, babeczkami, rogalikami i ciasteczkami. Wszystko po to, by wesprzeć zbiórkę na leczenie jednej  z nauczycielek Liceum, pani Anny Gruszki.

 

– Dzisiaj w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN wielki kiermasz ciast i słodkości na rzecz sorki Ani Gruszki, która – w co głęboko wierzymy – za chwilę będzie z nami z powrotem – poinformowała społeczność liceum na facebookowym profilu szkoły.

Na korytarzach rozstawiono stoły. Te uginają się niemal słodkich przekąsek. Cały dochód z kiermaszu wesprze walkę nauczycielki z nowotworem.

– Każde zjedzone ciasteczko idzie dziś wyjątkowo na zdrowie – twierdzą uczniowie i zachęcają do wsparcia akcji.

 

Anna Gruszka wieloletnia nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu, walczy z potrójnie ujemnym zaawansowanym nowotworem piersi. Potrzebuje immunoterapii, która nie jest refundowana. W związku z tym konieczne jest jak najszybsze zebranie środków na terapię, którą należy wdrożyć od samego początku leczenia, ponieważ daje to największe szanse na przeżycie. Kwota do zebrania to 272 tys. zł.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments