W Jednorożcu pojawią się nowe kamery monitoringu

Gmina Jednorożec rozbudowuje system monitoringu. W miejscowości pojawi się pięć nowych punktów – w sumie 15 kamer.

 

Jednorożec wzbogaci się o pięć punktów monitoringu. W każdym z nich zainstalowane zostaną po trzy kamery. Łącznie w miejscowości pojawi się 15 kamer. Rozbudowa systemu to koszt nieco ponad 60,7 tys. zł.

Kamery zostaną zainstalowane w miejscach gdzie obecnie odnotowywanych jest najwięcej problemów z utrzymaniem porządku. Dwa punkty pojawią się na targowisku wiejskim i po jednym przy skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Odrodzenia (przy Urzędzie Gminy), na rondzie i na placu szkolnym.

 

– Na targowisku wiejskim zniszczenia zdarzają się notorycznie i stąd postanowiliśmy zamontować tam aż 6 kamer. Zawsze był też problem na stadionie, jednak tam kamery zamontowane zostały przy okazji przebudowy – mówi nam wójt gminy Jednorożec, Krzysztof Iwulski.

Monitoring będzie obsługiwany centralnie w Urzędzie Gminy.

 

ren

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hans
Hans
17 dni temu

Zobaczymy czy zda się to na cokolwiek. Póki co miejscowa policja wydaje się jest ślepa na picie na daszkach i przystanku. Rano jeden wielki bałagan. Wstyd! Zamiast kamer to chyba oni mają zadbać o porządek i bezpieczeństwo? Jeżeli o porządek ma dbać dzielnicowy “harkorowy koks” to wszystko jasne 🤣

Dundi
Dundi
16 dni temu
odpowiada  Hans

Dokładnie. Tak..a jak narazie nadal jest jeden pierdolnik i to nie tylko w tej miejscowości..ale co mc .wypłatę to biorą..

Świadek prawdy
Świadek prawdy
16 dni temu
odpowiada  Dundi

Było iść do Policji to też byś brał

Dundi
Dundi
15 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

Nie musze …więcej zarabiam na swoim ..I uczciwie …i nie udaje że nie widzę tego tamtego…