W Jednorożcu pojawią się nowe kamery monitoringu

Gmina Jednorożec rozbudowuje system monitoringu. W miejscowości pojawi się pięć nowych punktów – w sumie 15 kamer.

 

Jednorożec wzbogaci się o pięć punktów monitoringu. W każdym z nich zainstalowane zostaną po trzy kamery. Łącznie w miejscowości pojawi się 15 kamer. Rozbudowa systemu to koszt nieco ponad 60,7 tys. zł.

Kamery zostaną zainstalowane w miejscach gdzie obecnie odnotowywanych jest najwięcej problemów z utrzymaniem porządku. Dwa punkty pojawią się na targowisku wiejskim i po jednym przy skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Odrodzenia (przy Urzędzie Gminy), na rondzie i na placu szkolnym.

 

– Na targowisku wiejskim zniszczenia zdarzają się notorycznie i stąd postanowiliśmy zamontować tam aż 6 kamer. Zawsze był też problem na stadionie, jednak tam kamery zamontowane zostały przy okazji przebudowy – mówi nam wójt gminy Jednorożec, Krzysztof Iwulski.

Monitoring będzie obsługiwany centralnie w Urzędzie Gminy.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hans
Hans
2 lat temu

Zobaczymy czy zda się to na cokolwiek. Póki co miejscowa policja wydaje się jest ślepa na picie na daszkach i przystanku. Rano jeden wielki bałagan. Wstyd! Zamiast kamer to chyba oni mają zadbać o porządek i bezpieczeństwo? Jeżeli o porządek ma dbać dzielnicowy „harkorowy koks” to wszystko jasne 🤣

Dundi
Dundi
2 lat temu
Reply to  Hans

Dokładnie. Tak..a jak narazie nadal jest jeden pierdolnik i to nie tylko w tej miejscowości..ale co mc .wypłatę to biorą..

Świadek prawdy
Świadek prawdy
2 lat temu
Reply to  Dundi

Było iść do Policji to też byś brał

Dundi
Dundi
2 lat temu

Nie musze …więcej zarabiam na swoim ..I uczciwie …i nie udaje że nie widzę tego tamtego…