W Jednorożcu bibliotekarze nagrodzili najstarszych czytelników

Z okazji Tygodnia Bibliotek oraz Dnia Bibliotekarza w Jednorożcu nagrodzono najstarszych czytelników, którzy oprócz korzystania z księgozbioru biorą udział w rozmaitych spotkaniach i służą radą w wielu ważnych sprawach.

 

Trwa najintensywniejszy tydzień pracy w roku bibliotekarza. W związku z obchodami tygodnia bibliotek organizowane są różne zabawy i konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi. To także okazja do nagrodzenia czytelników. Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu poinformowała, że w ramach XIX Tygodnia Bibliotek oraz Dnia Bibliotekarza postanowiła uhonorować najbardziej zasłużonych wiekiem czytelników.

– Cieszymy się, że są razem z nami, korzystają z księgozbioru oraz służą radą w doborze nowych egzemplarzy książek. Było nam niezmiernie miło wręczyć listy gratulacyjne oraz nagrody w postaci książek, rzecz jasna dostosowanych do gustów naszych zaproszonych gości oraz słodkości. Dziękujemy wam za to, że potraficie czerpać mądrość z książek oraz dzielić się nią z innymi – dziękuje biblioteka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
6 dni temu

TO PTASIE MLECZKO MOŻNA BYŁO ŁADNIE ZAPAKOWAĆ i wyglądałoby elegancko .

myto
myto
6 dni temu

Tą nagrodę w postaci ptasiego mleczka można było opakować i byłoby elegancko.