“W Innym stanie” z nagrodą publiczności na V Festiwalu Piw Rzemieślniczych w Olsztynie

W miniony weekend w Olsztynie odbył się V Festiwal Piw Rzemieślniczych, inicjatywa mająca na celu popularyzację oraz promocję piw rzemieślniczych oraz piw regionalnych z Polski. W sobotę na scenie wystąpiło pięć zespołów. Wśród nich znalazł się przasnyski skład “W innym stanie”, który w głosowaniu uczestników zdobył nagrodę publiczności Festiwalu.

 

Festiwal w Olsztynie jest częścią większej inicjatywy pod nazwą Green Hops on Tour. Obecnie inicjatywa zrzesza festiwale piwne w różnych lokalizacjach Polski. Główną częścią imprezy są koncerty zespołów. W tym roku na scenie zagościli: Sztywny Pal Azji, Authority, Marionetki, W innym stanie, Akademia oraz Nigdy nie jedz żółtego śniegu. 

 

Występ “W innym stanie” na tyle spodobał się uczestnikom Festiwalu, że przyznano mu nagrodę publiczności. W skład zespołu wchodzą Bartłomiej Ulatowski, Jan Brodowski, Łukasz Chrostowski, Przemysław Sawicki oraz  Łukasz Kosmala.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
27 dni temu

Nasz p. Burmistrz odnosi w końcu sukcesy ! :))

Krzysztof Wesołowski
Krzysztof Wesołowski
27 dni temu

Po pierwszej i jedynej kadencji, p. Łukasz Chrostowski, będzie miał więcej czasu na próby. Nie to żeby się teraz jakoś przemęczał ale do roboty przyjść trzeba.