W Gminie Chorzele przywitano nowo narodzonych mieszkańców [FOTO]

W uroczystości, odbywającej się w Miejskim Zespole Placówek Opieki nad Dziećmi w Chorzelach, tradycyjnie już udział wzięli rodzice z maluszkami, babcie i dziadkowie oraz burmistrz Beata Szczepankowska.

 

Dzieci otrzymały piękne, dedykowane bodziaki, natomiast rodzicom zostały przekazane listy gratulacyjne i upominki.

– Witam nowo narodzonych mieszkańców z wielką nadzieją. To Państwa dziś małe pociechy- w przyszłości będą stanowiły o losach kolejnych pokoleń. Niech te skromne upominki, towarzyszące dzisiejszej uroczystości będą wyrazem dobrych myśli i najlepszych życzeń jakie przekazujemy Państwu i Waszym pociechom wraz z życzeniami szczęścia i wszelkiej pomyślności, zdrowia, miłości, poczucia bezpieczeństwa i dobrobytu – mówiła burmistrz Beata Szczepankowska.

 

– Jako samorząd dokładamy wszelkich starań, aby nasze dzieci miały jak najlepsze warunki rozwoju i edukacji, a mieszkańcy coraz lepszy komfort życia w naszej pięknej Gminie. Mamy doskonale wyposażone i piękne przedszkole, Żłobek i klub dziecięcy oraz szkoły. Wszędzie pracują świetni nauczyciele i opiekunowie. Nasze dzieci i młodzież osiągają sukcesy edukacyjne i sportowe na szczeblu lokalnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Stale rozwijamy infrastrukturę oświatową, sportową i edukacyjną. Możemy się pochwalić chociażby ogromną ilością placów zabaw, budujemy tężnię, modernizujemy stadion, rozwijamy inną bazę, służącą naszym dzieciom i młodzieży. Ale dbamy również o systematyczną poprawę wszelkich innych warunków życia w naszej gminie – dodała.

W uroczystości wzięli udział:

  • Feliks Dowgiałło oraz rodzice Kamila i Bogdan Dowgiałło.
  • Antoni Drężek – rodzice: Patrycja i Przemysław Drężek.
  • Piotr Maliszewski – rodzice Dominika Kuśmierczyk i Grzegorz Maliszewski.
  • Mia Majewska – rodzice Monika i Mariusz Majewscy.
  • Bruno Modzel – rodzice Katarzyna i Krystian Modzel.
  • Mikołaj Oleksik – rodzice Monika i Zbigniew Oleksik.
  • Maria Sześciórka – rodzice Klaudia Kulas-Sześciórka i Andrzej Sześciórka.
  • Amelia Taugs – rodzice Anna i Rafał Taugs.
  • Natalia Wysocka – rodzice Natalia i Dariusz Wysoccy.

 

Obecni byli również: Anna Paras – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz Sławomir Czaplicki – dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji. Oprócz powitalnych prezentów od burmistrz, najmłodsi otrzymali również upominki od Elżbiety Kobus – dyrektor Miejskiego Zespołu Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele oraz Anny Lipińskiej – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Chorzelach.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rena
Rena
1 rok temu

Burmistrz i kierownik urzędu stanu cywilnego tak ale czaplicki co on tam robił, trochę śmieszne

Buła
Buła
1 rok temu

Pyska już drugie ?! :):) Gratulacje Rodzice