W Drążdżewie Nowym świętowali Dzień Matki i Dzień Dziecka

W sobotę, 25 maja Kółko Rolnicze „Posilenie” w świetlicy wiejskiej w Drążdżewie Nowym zorganizowało Dzień Matki i Dzień Dziecka.

 

– Dla najmłodszych zorganizowaliśmy rozrywkę w formie dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Dzieci wzięły również udział w różnego rodzaju konkursach, a za udział w nich otrzymały drobne upominki w formie zabawki lub słodkości – relacjonują organizatorzy.

Matki w tym czasie mogły skorzystać z czasu wolnego i w urządzonym specjalnie na tą okazję kąciku, porozmawiać ze sobą, w towarzystwie ciepłego napoju i ciastka.

– Zrobiliśmy  również losowanie, w którym nasze piękne panie wygrały drobne upominki od naszego koła. Przy altanie standardowo rozstawiliśmy część edukacyjną, w której mieszkańcy mogli dowiedzieć się jakie skutki za sobą niosą używki – dodają.

 

– Niestety w połowie imprezy pogoda postanowiła nas zaskoczyć i popsuć nasze plany. Mimo to, członkinie naszego koła nie poddały się i postanowiły kontynuować zabawę. Zamiast planowanego ogniska zorganizowaliśmy grilla. Mimo ulewy spędziliśmy bardzo miło czas – podsumowują.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
21 dni temu

Zobaczymy czy będzie coś na dzień ojca