W ciągu godziny policja zatrzymała go dwa razy. Oba pojazdy 25-latka zostały odholowane

Patrol ruchu drogowego w ciągu jednej godziny dwa razy zatrzymał tego samego kierowcę. Oba pojazdy, którymi kierował 25-latek, były niesprawne technicznie. Sam kierowca miał odebrane prawo jazdy.

 

Do zdarzenia doszło w piątek rano na ul. Dworcowej w Mławie. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi, 25-letniego mieszkańca powiatu mławskiego. Kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, a na jego pojeździe widoczne były usterki, zagrażające bezpieczeństwu.

– Jak się okazało, kontrolowany kierowca już wcześniej stracił prawo jazdy. Po kontroli, audi zostało odholowane na koszt właściciela, na parking strzeżony. Kierowca został poinformowany, że sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do sądu – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Niespełna godzinę później, na ul. Nowej w Mławie, ten sam patrol ruchu drogowego zauważył seata, którym podróżował zatrzymany wcześniej kierowca. Seat nie miał aktualnych badań technicznych. Drugi pojazd kierującego bez uprawnień również trafił na lawetę.

Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Mławie. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RYSZARD
RYSZARD
1 miesiąc temu

Nawjozójoc do dotego zdarzenia ,powinien być wogule niekarany,SN UNIEWINNIŁ P.NAJSZTUBA KTURY spowodował wypadek z udziałem staruszki na przejściu dla pieszych,p.NAJSZTUB posiadał równierz niesprawny samochód i NIE POSIADAŁ PRAWA JAZDY