W Chorzelach rozegrają Turniej o Puchar Animatora Orlika

Gmina Chorzele nie zwalnia tempa i organizuje kolejne sportowe wydarzenie, które dostarczy niezapomnianych emocji i zdrowej rywalizacji. Tym razem miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję wziąć udział w Turnieju o Puchar Animatora Orlika.

 

Turniej odbędzie się w piątek, 19 lipca o godzinie 17:00 na Orliku w Chorzelach. Wydarzenie jest przeznaczone dla zawodników w wieku 15 lat i starszych. Organizatorami turnieju są animatorzy Maciej Wierzbicki, Piotr Walewacz oraz Łukasz Cichowski. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu AktywnaSzkola.pl (zadanie Aktywny Orlik), w którym Gmina Chorzele aktywnie uczestniczy.

– Będzie to doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się sportową rywalizacją i wspólną zabawą. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 17 lipca  pod numerem telefonu 514 424 089. Honorowy patronat nad turniejem objął Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach. Realizatorem krajowym programu Aktywna Szkoła jest Fundacja Orły Sportu, a inicjatywa jest dofinansowana ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments