W Bogatem zmierzyły się sołectwa z gminy Przasnysz. Sołtysiada 2021 [FOTO]

11 lipca, na terenie Szkoły Podstawowej w Bogatem, odbyła się kolejna edycja jednej z najbardziej oryginalnych imprez plenerowych w gminie Przasnysz. W niedzielne popołudnie w zawodach rekreacyjno – sportowych zmierzyły się ze sobą drużyny reprezentujące sołectwa gminy Przasnysz.

 

W tegorocznej edycji Sołtysiady udział wzięło osiem sołectw z terenu gminy Przasnysz. Ze swoimi programami wystąpili przedstawiciele Mchowa, Bogatego, Wielodroża, Osówca Szlacheckiego, Dobrzankowa, Bartnik i Gostkowa.

Na terenie szkoły uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać również ze stanowisk Narodowego Spisu Powszechnego lub wykonać szczepienie przeciw Covid – 19.

Swoje stoiska zaprezentowały również Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu oraz lokalna jednostka KRUS. Można było wesprzeć także zbiórkę na leczenie malutkiej Mii z Ciechanowa.

Mimo lejącego się z nieba żaru frekwencja dopisała. Wśród zaproszonych gości pojawili się poseł na Sejm Anna Cicholska oraz Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego Waldemar Trochimiuk.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments