VII Turniej Piłki Siatkowej w Krzynowłodze Małej.

W sobotę, 16 marca, w Krzynowłodze Małej odbył się już po raz siódmy Ogólnodostępny Turniej Piłki Siatkowej. Niezmiennie organizatorem tego wydarzenia był Gminny Klub Sportowy Krzyniak. Impreza była skierowana do mieszkańców powiatu przasnyskiego. Otwarcia dokonał Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki.

Organizacja Turnieju nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca z Urzędem Gminy i Szkołą Podstawową w Krzynowłodze Małej oraz dofinansowaniu ze strony Powiatu Przasnyskiego.

W tegorocznym Turnieju brało udział 6 drużyn: „For Fan”, „Orły”, „BezRadni”, „Na lajcie”, „Aby za siatkę” i „Boiskowi Szatani”. Zespoły podzielone na dwie grupy rywalizowały 7 godzin na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Zawody sędziował z ramienia organizatora – Marcin Sokół, a nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwała Agnieszka Urbańska.

W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie i walkę o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, o czym świadczy fakt, że poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się tie breakiem. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrodzeni zostali pucharami, które wręczał Wójt Jerzy Humięcki.

Oto zwycięzcy:
I miejsce (tym samym broniąc tytuł z ubiegłego roku) drużyna „Na lajcie”.
II miejsce- „Aby za siatkę”
III miejsce- „Orły”

Przyznano także statuetki najlepszym zawodnikom. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Magdalena Anton z „Orłów”, a najlepszym zawodnikiem – Wojciech Sakowski z mistrzowskiej drużyny.

Źródło UG Krzynowłoga Mała
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments