V Grand Prix Jednorożca w Badmintonie. Znamy wyniki [FOTO]

12.06.2021 r. na hali widowiskowo – sportowej w Jednorożcu rozegrany został turniej MASTERS zamknięcia sezonu w ramach cyklu „V Grand Prix Jednorożca w Badmintonie (sezon 2020/2021)”.

 

Turniej ten przyciągnął blisko 30 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Tym razem byli to reprezentanci klubów Jeziorany Badminton Team, Badminton Ostrołęka oraz Jednorożeckiego Klubu Badmintona “BadKurp”

Rywalizacja trwająca 7 godzin wyłoniła zwycięzców poszczególnych kategorii, którzy prezentują się następująco:

gra pojedyncza dziewcząt GS U-9:

🥇🏆 Gabriela TWORKOWSKA (BadKurp Jednorożec)

🥈 Alicja JASTRZĘBSKA (BadKurp Jednorożec)

 

gra pojedyncza dziewcząt GS U-11:

🥇🏆 Agata GRABOWSKA (BadKurp Jednorożec)

🥈 Julia OSTASZEWSKA (BadKurp Jednorożec)

 

gra pojedyncza chłopców BS U-11:

🥇🏆 Julian KRUKOWSKI (BadKurp Jednorożec)

 

gra pojedyncza dziewcząt GS U-13:

🥇🏆 Zuzanna GRABOWSKA (BadKurp Jednorożec)

🥈 Maja BRZOZOWA (BadKurp Jednorożec)

🥉 Julia OSTASZEWSKA (BadKurp Jednorożec)

 

gra pojedyncza chłopców BS U-15:

🥇🏆 Maciej BRZOZOWY (BadKurp Jednorożec)

🥈 Wiktor DOBKOWSKI (Badminton Ostrołęka)

🥉 Jakub GROSZYK (BadKurp Jednorożec)

 

gra pojedyncza chłopców BS U-17:

🥇🏆 Maciej BRZOZOWY (BadKurp Jednorożec)

🥈 Wiktor DOBKOWSKI (Badminton Ostrołęka)

 

gra pojedyncza kobiet WS OPEN:

🥇🏆 Natalia SOLIWODA (JezioranyBadmintonTeam)

🥈 Karolina MAKOWSKA (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Monika GRABOWSKA

 

gra pojedyncza mężczyzn MS-A:

🥇🏆 Mariusz BACŁAWSKI (Badminton Ostrołęka)

🥈 Łukasz FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

 

gra pojedyncza mężczyzn MS-B:

🥇🏆 Paweł FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

🥈 Paweł URBANIK (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Leszek DOBKOWSKI (Badminton Ostrołęka)

gra podwójna kobiet WD OPEN:

🥇🏆 Maja BRZOZOWA (BadKurp Jednorożec)

🥇🏆 Zuzanna GRABOWSKA (BadKurp Jednorożec)

🥈 Natalia SOLIWODA (JezioranyBadmintonTeam)

🥈 Karolina MAKOWSKA (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Monika GRABOWSKA

🥉 Patrycja JAWORSKA

 

gra mieszana XD OPEN:

🥇🏆 Łukasz FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

🥇🏆 Monika GRABOWSKA

🥈 Paweł URBANIK (JezioranyBadmintonTeam)

🥈 Natalia SOLIWODA (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Paweł FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Karolina MAKOWSKA (JezioranyBadmintonTeam)

 

gra podwójna mężczyzn MD OPEN:

🥇🏆 Łukasz FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

🥇🏆 Paweł FERSCHKE (JezioranyBadmintonTeam)

🥈 Wiesław KRUKOWSKI (BadKurp Jednorożec)

🥈 Paweł URBANIK (JezioranyBadmintonTeam)

🥉 Leszek DOBKOWSKI (Badminton Ostrołęka)

🥉 Mariusz BACŁAWSKI (Badminton Ostrołęka)

 

 

Źródło BadKurp
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments