V Forum Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Krasne. Wybrano miss i mistera KGW

Za nami V Forum Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Krasne. Oprócz podsumowania działań w minionym roku wybrano miss i mistera KGW. Konkurs wygrała Wioleta Urbańska i Artur Żbikowski.

 

– W tym roku gospodarzami wydarzenia było KGW Zalesie. Kolejny raz była to dobra okazja na spotkanie się przy wspólnym stole, podsumowanie dotychczasowych działań, wymianę doświadczeń i planowanie nowych przedsięwzięć – wyjaśnia Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem.

Organizatorzy forum docenili działalność Kół Gospodyń Wiejskich, ich charyzmę i chęć zdobywania nowych doświadczeń.

– To wspaniała sprawa obserwować jak Koła pięknie się rozwijają, nie boją się nowych wyzwań i z głowami pełnymi nowych pomysłów idą do przodu. Jesteśmy dumni z faktu, że wokół nas jest tylu wspaniałych ludzi którzy chcą działać dla dobra lokalnej społeczności. Jednocześnie z radością witamy nowo zawiązane Koło KGW w Kozinie. Cieszy nas fakt, że do kół zapisuję się coraz więcej panów, którzy godnie wspierają i pomagają we wszystkich działaniach – czytamy.

 

Podczas imprezy ogłoszony wyniki głosowania na miss i mistera KGW. Konkurs wygrała Wioleta Urbańska oraz Artur Żbikowski.

Na zakończenie części oficjalnej forum czekał na wszystkich poczęstunek i tańce do białego rana.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kozin
Kozin
1 miesiąc temu

Gratulacje dla nowego koła

Szymon
Szymon
1 miesiąc temu

A Pan Starosta nie wygrał ?:(((