Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu od 28 października do 2 listopada 2016 r.

Przasnyscy policjanci tradycyjnie jak każdego roku, będą realizowali działania prewencyjno- kontrolne „ZNICZ 2016”. W tym okresie na drogach naszego powiatu spodziewany jest wzrost natężenia ruchu szczególnie w rejonie cmentarzy. Od 28 października do 2 listopada zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na terenie Przasnysza.

W związku z obchodami Wszystkich Świętych od 28 października do 2 listopada z uwagi na wzrost natężenia ruchu drogowego może dochodzić do utrudnień w płynnej jeździe , szczególnie w okolicy cmentarzy. Wobec kierujących pojazdami z nadmierną prędkością oraz popełniających wykroczenia względem pieszych policjanci będą stosować zasadę „ZERO TOLERANCJI”, a w uzasadnionych przypadkach będą zatrzymywać uprawnienia do kierowania.


Kierowcy muszą dostosować się do zmian organizacji ruchu w rejonach cmentarzy na terenie Przasnysza.
• Na czas akcji zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się pojazdów na jezdni i chodniku przy ul. Baranowskiej i Ostrołęckiej w Przasnyszu. Umieszczone zostanie oznakowanie – znak B-36 z tabliczką T-25 wskazującą stosowny odcinek.
• W dniu 1 listopada przy cmentarzu w Karwaczu parkowanie pojazdów będzie możliwe na Strefie Gospodarczej, naprzeciwko cmentarza.

Szczególnie w tych dniach, piesi uczestnicy ruchu wybierając się po zmroku na cmentarze poza terenem zabudowanym powinni pamiętać o obowiązkowym używaniu elementów odblaskowych.

Podczas działań policjanci będą prowadzili kontrole samochodów ciężarowych o d.m.c powyżej 12 ton w zakresie zasadności wykonywania przejazdów podczas obowiązujących ograniczeń w ruchu tj.:
• w dniu 31.10 w godz. 18:00- 22:00
• w dniu 01.11 w godz. 08:00- 22:0KPP Przasnysz


E.Ś.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments