Uwaga! Zaginął Edward Chodkowski. 30-letni mieszkaniec gminy Chorzele.

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, prowadzi poszukiwania 30 – letniego mieszkańca miejscowości Kwiatkowo (gm. Chorzele), który ostatni raz widziany był 7 grudnia 2020 roku i do chwili obecnej, nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 

Zaginiony mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru czarnego, ciemne spodnie robocze, na głowie miał czarną czapkę, a na nogach buty gumowe koloru czarnego. Poszukiwany jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 704 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

 


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iga
iga
2 lat temu

po 10 dniach dopatrzyli się, że kogoś nie ma

Lutek
Lutek
2 lat temu

Gdzie był widziany ostatni raz? Rodzina po 10 dniach dopiero zgłosiła?

Nieznane
Nieznane
2 lat temu

Nie ma rodziny ..

Lutek
Lutek
2 lat temu
Reply to  Nieznane

Nie ma rodzeństwa, rodziców? a koledzy, koleżanki? nikt nic nie wie? przecież musiał chłopak trzymać z kimś w swojej okolicy…nikt nagle nie zapada się pod ziemię

Ktoś
Ktoś
2 lat temu
Reply to  Nieznane

Jak to nie ma rodziny? Ma siostrę, matkę i rodzinę ze strony matki.

Nieznane
Nieznane
2 lat temu
Reply to  Ktoś

To jest rodzina ? Ciezko nazwać taką relacje rodziną jeśli nikt się nim nie interesuje.. siostra daleko ,mama w psychiatryku .. rodzina heh skazany sam na siebie ..

Egi
Egi
2 lat temu

Do Iga – zainteresuj się terminami zgloszeń zaginionych i akcją w mediach, to zrozumiesz, że szybciej się nie da. Wszelkie głupie komentarze proszę o pozostawienie do własnego osądu.Nikogo nie interesują historie rodzinne, tylko gdzie jest Edward Chodkowski. Jak wiesz – daj znać na Policji lub inną drogą kontaktu.
Z góry dziękuję za pomoc