Uwaga! Zaginął 44-letni Bogumił B.

Policja prowadzi poszukiwania 44-letniego mężczyzny, który wczoraj (26 kwietnia) po raz ostatni kontaktował się z rodziną. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie.

 

44-letni Bogumił B. wyszedł z domu w niedzielę tj. 26 kwietnia br. i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 23 673-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm , szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, twarz szczupła, oczy koloru zielonego. Mężczyzna w chwili opuszczenia miejsca zamieszkania ubrany był w spodnie typu jeans koloru ciemnego, sweter zasuwany pod szyję na suwak koloru ciemno-niebieskiego, buty skórzane koloru brązowego.


Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00 lub 112 bądź z najbliższą jednostką Policji.

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments